اخبار ویژه

دندانپزشکی که مخفیانه راهروها را نظافت می‌کرد.

خاطره ای به قلم خانم حوریه نوساز، یکی از فعالین اردوهای جهادی در مناطق جنوب کرمان آورده است که در ادامه می‌خوانید.

اولین میزگرد از سلسله جلسات تعامل گروههای خودجوش مردمی و روستا با حضور گروه های جهادی خودجوش و دانشجویی با مو ضوع"راهکارهای مشارکت‌ مردم روستا به ویژه جوانان در امور فرهنگی و اجتماعی" برگزار شد.

شاکریم از اینکه همنشینی ما با کپرنشینان و پابرهنگان بیشتر از همنشینی با اغنیاء و بی دردان بوده و هست. معکم المحیاء و معکم الممات «زندگانی در کنار شما پابرهنگان و مرگ در کنار شما پا برهنگان».

مصاحبه با عقیل فیاضی موسس و مسئول گروه جهادی حرکت المحرومین

در اردوهای جهادی تنوع فعالیت ها بسیار بالاست مخصوصا فعالیت های فرهنگی برای قشر محروم. اردوهای جهادی فقط شامل بخش عمرانی نمی شود و شاید به جرات می توان گفت که گروهها بیشتر فعالیت های خودشان را مختص برنامه فرهنگی می کنند.

مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از جزئیات تشییع شهدای گمنام در استان تهران خبر داد.

رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: مشخصات ۱۰ تن از شهدای تازه تفحص شده که هویتشان احراز شده است اعلام می‌شود. این ۱۰ شهید والامقام از ۶ استان کشور می‌باشند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: ‫پیام فرمانده سپاه قدس که گفتند شهادت در راه قدس آرزوی ماست، اسرائیلی ها را ترسانده است‬

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عده‌ای به صورت سازمان‌یافته اقدام به رفتارهای ساختارشکنانه در زمینه بدحجابی می‌کنند، بر لزوم برخورد با آنها تأکید کرد.

اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکاتی که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟

هدف امریکا در قضایاشی اخیر عراق بر هم زدن مردم سالاری است/دولت ملت و مرجعیت در عراق فتنه را تمام خواهند کرد

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس، مدیران، پژوهشگران و محققان جهاد دانشگاهی، لازمه ادامه صحیح و پرشتاب حرکت علمی کشور را، «کار و مدیریت جهادی» و تقویت روحیه «ما می توانیم» با حفظ جهت گیریهای انقلابی و اسلامی و ترسیم دقیق جایگاه و وظایف، در چارچوب نقشه جامع علمی دانستند و تأکید کردند: هدف گذاری حرکت علمی کشور باید افزایش دانش جهانی از طریق تولید فرآورده های جدید و ناشناخته دانش بشری در چارچوب ارزشهای انسانی، باشد.
 

کلیپ صوتی از سخنان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی): گفته شد رویش ها بر ریزش ها غلبه خواهند کرد و همین شد

حضرت علی (ع) از دولت مردان چه می‌خواهد؟/آنچه امروز نظام و امت را، پویا و بعنوان الگویی بدون بن بست، در جهان مطرح نموده، بکارگیری عنصرجهادی است؛ که این خود، از متن اسلام ناب و اندیشه مدیریت علوی برگرفته شده است.

سردار حسین دهقان اظهار داشت: امروز راه تعالی و عبور از گذرگاه‌های سخت که پیش روی ملت ما است، با عمل به وصیت‌نامه الهی، سیاسی حضرت امام (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری میسر است

متن کامل سخنان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(علیه السلام) در تاریخ93/2/31

نظام اسلامی با مبارزه بوجود آمد و پایدار ماند؛ کار من و شما ادامه مبارزه است.

یاس صدرایی: مدیرعامل مرکز توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری سومین هم‌اندیشی و نمایشگاه تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مجموعه فرهنگی سرچشمه خبر داد./حضور موثر شبکه طلایه داران جهاد همراه با محصولات در این نمایشگاه

گزارش هجر از فعالیت گروه جهادی ردپای یار در مصاحبه با اقای باقری

بیانات در دیدار مردم استان ایلام در سالروز ولادت امیرالمؤمنین علیه‌السلام